Ötletdoboz

Nyílt beszélgetés tagokkal és nem tagokkal egyaránt az Egyesületről.
(Láthatóság: mindenki)
bagszi
Elnökség
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2010. december 14., kedd 11:17
Tartózkodási hely: Budapest X. ker
Kapcsolat:

Ötletdoboz

Olvasatlan hozzászólás Szerző: bagszi »

Gondoltam nem árt egy téma ahová beírhattok ötleteket, esetleges rendezvényeket, vagy pályázatokat amiken a MAT részt vehetne. Mivel ez a fórumrész nyílt ezért ide a nem tagok is nyugodtan írhatnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bagszi 2011. január 10., hétfő 10:46-kor.
RuinS
ANIMAN tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. november 15., kedd 22:03
Tartózkodási hely: Külső Peremvidék

Re:Ötletdoboz

Olvasatlan hozzászólás Szerző: RuinS »

Nekem csupán fórum kinézetét illetőleg lennének ötleteim, viszont nem merek nagyokat mondani mivel nem ismerem az admin kezelő felületet (vagy ahogy szoktam mondani: tervezői nézetet), így nem tudom mit lehetne itt kihozni. :)
Viszont grat a fórumhoz és sok sikert :D
Do you feart death?
/Brahten Alashtor RuinS/
Shide Mila
MAT tag
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2010. november 24., szerda 17:21

Re:Ötletdoboz

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Shide Mila »

Már dolgozunk az ügyön és megpróbáljuk a legjobbat kihozni belőle. :) Köszönjük a tippet.
Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.
supermario4ever
MAT tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. december 14., kedd 17:20

Re:Ötletdoboz

Olvasatlan hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Sziasztok!
Az előző oldalról hiányolom a korábbi animeconok képtárát. Tervezitek ismét feltenni a képeket? :)
Shide Mila
MAT tag
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2010. november 24., szerda 17:21

Re:Ötletdoboz

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Shide Mila »

Tervezünk egy galériát készíteni. De egyelőre a legutóbbi rendezvényeinken készült képeket a facebookon és google+-on tesszük közzé. :)
Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.
supermario4ever
MAT tag
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010. december 14., kedd 17:20

Re:Ötletdoboz

Olvasatlan hozzászólás Szerző: supermario4ever »

hmm, jó ötlet. Meg igazából magamnak szeretném elkérni őket, mert anno elkezdtem elmentegetni magamnak, de csak a 2006. őszit mentettem el, és szeretném a többit is. ^^
Tenshichan
Érdeklődő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012. március 5., hétfő 14:08

Karakter Házasság

Olvasatlan hozzászólás Szerző: Tenshichan »

Nos~  Akik voltak a gyűlésen tudják miről beszéltem.


Akik nem annak most el magyarázom :  A dolog lényege hogy karaktereknek be kell öltözni, nem ilyen menyasszonyi vagy olyasmi elég a sima cosplay ruha. Úgyis kapnak majd fátylat legalábbis a menyasszony :3 Virág csokrot az hozzanak maguknak aki akar, illetve a kötelező dolog a gyűrűk ami hozniuk kell a pároknak. Nem kötelező de jó lenne ha fogadalmakat írnának a párok de nem kötelező.


Aki kíváncsi a többi infora az írjon ide ^^
Avatar
afrien
MAT tag
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 12:02
Tartózkodási hely: Bp
Kapcsolat:

Re:Ötletdoboz

Olvasatlan hozzászólás Szerző: afrien »

Mila, google+on milyen néven/címen érem el a képeket? Vagy teljesen megegyezik az ottani tartalom a fészbúkossal? Csak hogy képben legyek ;)
Köszi,
R.
"A logika eljuttat A pontból B pontba. A képzelet segítségével pedig eljuthatsz bárhová."
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég